O nás

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU YOURSTAR?

 

Jmenuji se Zuzana a jsem máma tří skvělých dětí. A byly to právě moje děti, které mě inspirovaly ke vzniku značky YourStar.

Design mě velmi baví a věnovala jsem mu vždy kus svého volného času. S narozením mých dětí se mi pak obzory posunuly právě směrem k dětským potřebám a produktům. Na podzim roku 2017 tak vznikla značka YourStar.

Prvním produktem, který stal za vznikem naši značky byl  přebalovací batoh.

Na trhu v té době žádné přebalovací batohy nebyly dostupné, pouze neforemné přebalovací tašky.  Tím, jak můj malý, tehdy 1 letý syn začal být „akční“, začal chodit, postupně  běhat, tak chytat a honit ho s přebalovací taškou na rameni, která pořád padala  nebylo vůbec pohodlné.  Vznikl tak nápad na batoh, který by byl zároveň snadno připevnitelný na kočárek a nahradil přebalovací tašku. Z prvního nápadu  záhy vznikl první batoh a postupně další doplňky a celé kolekce.

Výjimečnost Your Star  vidím především v tom, že si zakládáme na kvalitě, propracovanosti a praktičnosti našich produktů. Naše batohy poslouží maminkám i tatínkům po dobu několika let. Využijí je nejen na kočárek, jako přebalovací batoh, ale později i na výlety, do města a také do práce.

Zakládáme si na tom, že kvalitní a stylový batoh se dá vyrobit lokálně v ČR  za férových podmínek a není potřeba ho vozit přes půl zeměkoule.

Vše pečlivě vybírám, navrhuji a jsem moc ráda, že  všechny naše produkty vznikají v Česku.

Postupně jsem kolem sebe objevila velmi šikovné lidi, kterým moc děkuji za vzájemnou souhru a skvělou práci, bez nich by naše produkty nevznikaly.

 

Hezký den

Zuzana

 

 

Pro velkoobchodní spolupráci mě neváhejte kontaktovat na info@yourstar.cz

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu