Kniha - Jak připravit děti na budoucnost?

Jak připravit děti na budoucnost?

Jaké schopnosti budou potřebovat naše děti, aby byly ve svém životě úspěšné? Nezapomínáme ale někdy na to, že je důležité i to, aby byly i šťastné? Jak je tedy na budoucnost můžeme jako rodiče připravit?

 

Nejen na tyto otázky Vám odpoví tato kniha. Kniha si klade za cíl, zejména podpořit správný rozvoj dětí do věku deseti let. Představuje detailně deset klíčových dovedností a schopností pro úspěch na budoucím trhu práce.

290 Kč
Skladem

Zpráva The Future of Jobs Světového ekonomického fóra z ledna 2016 odhaduje, že téměř 65 procent dnešních studentů základních škol bude v budoucnu dělat práce, které dnes ještě ani neexistují a dokonce nemají své jméno či název. 

Jak můžeme naše děti na tento nový svět připravit? Jaké jsou klíčové dovednosti a schopnosti, které umožní našim dětem uspět na budoucím trhu práce? Chceme aby naše děti byly v životě úspěšné, ale uvědomujeme si dostatečně, že je důležité, aby byly i šťastné?

O tom všem je tato kniha.

Kód Kód: 438
Jméno značky: Ostrov objevů
Kategorie: Ostatní

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení