Kolekce Mušelín

Zamilovali jsme se do mušelínu - dvojité gázy, velmi jemné, lehké, příjemné  a vzdušná tkaniny a připravili jsme Vám z ní celou  jarní kolekci.

V naší nové jarní kolekci najdete z mušelínu nejen šatičky pro malé slečny a jejich  mámy, ale také fusaky, zavinovačky, hnízda  a muchláčky pro nejmenší miminka.

Zamilujete se taky:)

 

 

Cena

1501390
11501390
Novinka
Novinka
Novinka
Hnízda jsou velmi oblíbená pro první dny, týdny a měsíce miminek. Hnízdo vytváří, kolem miminka ohraničený prostor, na který byly zvyklé celých 9 měsíců před narozením. Je to pro ně velmi přirozené, lépe zde usínají a cítí se zde bezpečně. A proto jsme pro Vaše nejmenší připravili hnízda z velmi příjemné, prodyšné tkaniny - z mušelínu.   Hnízdo má spousta využití: nejen v postýlce, ale třeba na gauči nebo ve Vaši posteli, kde tak zabráníte mimovolnému skulení miminka dolů. Hnízdo je opatřeno stahovací šnůrkou.  Hnízdo si tak můžete stáhnout podle potřeby.Ve spodní části je zajištěno suchým zipem, takže krásně drží dohromady a nerozjíždí se.   Náš tip:  Nestažené hnízdo můžete použít jako měkkou podložku na přebalovacím pultu.       Dodáváno v obalu, v kterém ho pak můžete snadno sebou převážet třeba na dovolenou.   
1 390 Kč
 
Skladem
Novinka
7 položek celkem