Vážení zákázníci, z důvodu aktuální situace zasíláme zboží pouze prostřednictvím kurýrní služby GLS! Možnost dodání zboží prostřednictvím Zásilkovny je dočasně pozastavena. Děkujeme za pochopení.

Kolekce Mušelín

Zamilovali jsme se do mušelínu - dvojité gázy, velmi jemné, lehké, příjemné  a vzdušná tkaniny a připravili jsme Vám z ní celou  kolekci.

V naší nové kolekci najdete z mušelínu nejen šatičky pro malé slečny, ale také fusaky, zavinovačky, hnízda  a muchláčky pro nejmenší miminka. Nejen v létě pak skvěle využijete mušelínové deky s krajkou, osušky a ponča. 

Zamilujete se taky:)

 

 

Mušelínová zavinovačka
Mušelínová zavinovačka je vyrobena z velmi příjemné dvojité gázoviny, což  je velmi  jemná, lehká a vzdušná tkanina. Zavinovačka je jedna z prvních věcí, které miminko po příchodu na svět potřebuje. Nejen, že ho  hezky zahřeje, ale navíc mu simuluje přirozené prostředí, které znalo z doby, kdy bylo v bříšku. Miminko se v zavinovačce cítí bezpečně.   Náš tip: zavinovačku využijete nejen doma v postýlce, ale i v kočárku, kde Vám v ní bude miminko krásně spinkat    Klademe důraz na výběr materiálů, tak aby byly pro miminka vhodné a bezpečné.  
690 Kč
 
Skladem
6 položek celkem