Jak to všechno začalo

Design mě vždy zajímal a věnovala jsem mu vždy kousek svého volného času. S narozením mých dětí se mi obzory postupně posunuly směrem k dětským kolekcím.

Nebylo vždy jednoduché najít nějaký ten hezký kousek, speciálně při zařizování jejích dětských pokojíčků. I když se profesně zabývám úplně jiným oborem, v průběhu mé druhé mateřské jsem absolvovala školu designu. A ve volném čase jsem se začala designu věnovat. Postupně se můj sen proměnil ve skutečnost a  na podzim 2017 vznikl tento eshop.

Je to můj koníček, můj únik do kreativního světa, který tak miluji.

Najdete zde designovky pro Vaše děti nejen z dílen lokálních tvůrců, ale také naše vlastní kolekce, vyráběné pod značkou Your Star, které začínají postupně převládat.

V našem eshopu nabízíme ucelené kolekce do dětských pokojíčků, stylové oblečení pro kluky a holčičky a také rozvíjející a kvalitní hračky pro nejmenší. Nabízíme zde také designové batohy pro rodiče, nejen na kočárek.

První batoh vznikl díky mému malému synovi, který je neustále v pohybu a já s ním. Klasická velká taška na kočárek mi začala překážet a tak vznikl nápad a záhy první batoh z kolekce Your Star – batohy nejen na kočárek.

V našich kolekcích najdete produkty, které Vás upoutají nejen svým vzhledem, ale také funkčností, praktičností a velký důraz je kladen na kvalitu. Vše pečlivě vybírám nebo sama navrhuji a následně nechávám vyrábět velmi šikovnými lidmi, které jsem postupně objevila kolem sebe a kterým moc děkuji za vzájemnou souhru a skvělou spolupráci.

Budu ráda, pokud si svůj nákup zde užijete a budete se sem rádi vracet.

Hezký den

Zuzana

Pro velkoobchodní spolupráci mě kontaktujte na info@yourstar.cz

Záznamy nebyly nalezeny...