To nejlepší pro Vaše miminko

Rádi bychom Vám představili další z nových českých značek, která se věnuje výrobě krásných a kvalitních doplňků pro miminka.

Dlouho jsme vybíraly, které zavinovačky pro Vaše miminka do našeho eshopu  zvolit. Záleželo nám nejen na tom, aby to byly hezké designové kousky, ale hlavně kvalitní a precizně provedené. Vybraly jsme pro Vás zavinovačky od Alla baby, protože jejich produkty přináší  Vašim miminkům opravdu tu nejlepší kvalitu.

http://www.yourstar.cz/modni-doplnky/zavinovacka-perova/

http://www.yourstar.cz/modni-doplnky/povlak-na-perovou-zavinovacku/

 

Za značkou stojí 2 kamarádky Aleny a my Vám přinášíme s nimi krátký rozhovor.

 

Kdy, jak a proč Vaše značka vznikla ?

U vzniku značky Alla baby stojí dvě kamarádky, které se znají od dětství. Nyní máme obě už své děti a ty se pro nás staly nekonečným přílivem inspirace. Najednou jsme více začaly přemýšlet o dětech, jejich potřebách a maminkách, které již od prvních měsíců těhotenství hledají pro své dítě to nejlepší. Tyto úvahy nás přivedly k myšlence začít vyrábět něco jiného, neokoukaného, něco, co bychom samy doma rády měly a co bychom my – maminky – ocenily stejně jako naši nejmenší.

 

Kolik lidí se na tvorbě podílí?  

Hodně:) . Doris Hrubešová stojí za návrhem motivu tištěného na látkách. Majitelka značky Onlyli pomáhá s prototypy výrobků a pak výrobní dílny rozeseté po celé České republice (chráněné dílny a rodinné firmy).

A jak takový produkt vzniká,  jakou má cestu od prvotního nápadu až k finální podobě?

Když přijdeme na něco, co nám v péči o naše nejmilejší chybí nebo nám na tom, co doma máme něco nedostačuje, začneme debatovat, hledat varianty a možnosti. S nápadem přijdeme za naší drahou majitelkou značky Onlyli, která nápadům dá reálnou podobu - zprvu na papíře, poté na prvních vzorcích. Až společně vše vyladíme, jde prototyp do výrobní dílny a následně hotové produkty putují k naším zákazníkům.

Na jaké plánované novinky se můžou zákaznící našeho eshopu těšit?

Hebké deky vlnky už nejen pro miminka, ale i pro větší děti a rodiče, jarní a podzimní fusak do kočárku a limitované kolekce z látek s autorskými motivy.

 

Kromě zavinovaček už najdete v našem eshopu od Alla baby i nádherné deky pro miminka a piknikové deky pro první výlety s Vašim mrňouskem..

http://www.yourstar.cz/modni-doplnky/deka-allababy/

http://www.yourstar.cz/modni-doplnky/hraci-deka-allababy/