Stylish Girl

Stylish Girl

 

Stylové, nadčasové malé černé šaty nikdy nevyjdou z módy. My, maminky to moc dobře víme! 

 

Shopping v nákupních centrech ve známých řetězcích, kdy holčička /jako twin s maminkou/ pózuje na instagramu v pruhovaných šatečkách je také stále IN. 

Mít šaty ze super kvalitní bavlny, které nemusíte žehlit. A víte, že kupujete ručně šité originální šaty, které se hodí na každou příležitost je výhra. 

 

Eli je na svůj věk velká holčička. Když sem ji oblékla do těchto šatů s bílým límečkem, připadala mi rázem tak drobná a malá. Chtěla jsem ji hned pomuchlat. Cítila se v nich tak pohodlně a přitom uličnicky. Při prvních záběrech u fontány stříkala vodu na všechny strany. Ani jsem ji hned zmočenou nepřevlékla, protože materiál rychle uschnul. A tak běžela rovnou vyzkoušet novou skluzavku. V restauraci si sedala na všechny židle a získala i kompliment od paní majitelky jak je v těch šatech super cute.

 

Do setu jsme ji pořidili jak jinak než korunku. A to přímo královskou, která dokonale ladí s outfitem. A když zrovna nemá náladu si ji vzít? Její věrný kamarád medvídek si ji rád nasadí a máme o další zábavu postaráno. 

 

Oblékání je hra, hlavně pro nás maminky. Vše chceme mít stylově dokonalé. Neberme ji ale tak vážně, když se dítko umaže a není jak z cukrkandlu. Věnujte mu tak za vaše naplněné stylové touhy neméně velký láskyplný úsměv. 

 

Moc děkujeme @thesweetestdot za foto a  její postřehy při nošení šatiček z naší  kolekce YourStar