Recenze - Designový batoh na kočárek

Když jsem od kamarádky dostala dárek v podobě černého batohu na kočárek,  chvíli jsem na ní nevěřícně zírala, protože opravdu nejsem “batohový typ”. Ta má utkvělá představa o tom, že batoh s sebou nosím na různé túry a na sport mi ho zařadila do kolonky praktický, ale ne módní. Asi proto, že jsem ta holka z módního světa a se stylovými kabelkami i skoro spím. 

 Černá je stylová, nikdy nevyjde z módy a tento minimalistický batoh si mne získává již při první procházce “na zkoušku”. Je tak lehký, skladný a vejde se do něj více věcí než i potřebuji. Však to jistě samy znáte.  

Tohoto pomocníka s sebou bereme na letiště, protože nás čeká dlouhý let do Kalifornie. Přestupy, mezičekání, jedna káva, druhá káva, ale i povinná návštěva přebalovacího pultu. Manžel běhá s batohem po letišti za naší Eli a já vím, že si tak v klidu mohu ze své miniaturní kabelky vyndat mobil a lesk na rty. 

 To je i výhoda, když dostanete černou barvu batohu, kterou ocení i mužská polovička nejen pro svoje polstrované místo pro notebook a další poklady, zejména pokud máte ajtˇáka. 

 V jednoduchosti je krása! I přesto, že batoh má malou kapsičku vepředu a jednu velkou uvnitř plus místo na notebook, vše máte hezky přehledné. Nemusíte tak dudlík hledat hodinu a být v nervu, že jste jej asi ztratili v té neuzavíratelné trendy kabelce. 

 V Kalifornii, kde žijeme část roku batoh využíváme nejen na pláž, na dětská hřiště, ale i manžel do práce, když převáží kabely a různou drobnou technologii. Pro jeho nenásilnost a nenápadnost jej v klidu necháme i na dece na pláži a jdeme se vyřádit k moři. Když nechceme brát kočárek a já si nechci křivit záda na výletě s kabelkou, tak batoh je ta správná volba. 

 A co dodat závěrem?

 Občas je dobré udělat změnu, nebát se zariskovat, vyjít z kruhu svých zvyklostí, zkoušet nové věci. A to platí o životě jako takovém, i tom batohovém :) 

A já, manžel i Eli za něj moc děkujeme!