Jak připravit dítě na budoucnost?

Také si kladete otázku, jaké schopnosti budou potřebovat naše děti, aby byly ve svém životě úspěšné? 

Nezapomínáme ale někdy na to, že je důležité i to, aby byly i šťastné? 

Jak je tedy na budoucnost můžeme jako rodiče připravit?

Zpráva The Future of Jobs Světového ekonomického fóra z ledna 2016 odhaduje, že téměř 65 procent dnešních studentů základních škol bude v budoucnu dělat práce, které dnes ještě ani neexistují a dokonce nemají své jméno či název. 

Jak můžeme naše děti na tento nový svět připravit? Jaké jsou klíčové dovednosti a schopnosti, které umožní našim dětem uspět na budoucím trhu práce? Chceme aby naše děti byly v životě úspěšné, ale uvědomujeme si dostatečně, že je důležité, aby byly i šťastné?

O tom všem je kniha, kterou bychom Vám chtěli doporučit - Jak připravit děti na budoucnost?

 Můžete si ji zakoupit zde: www.univerzitaprorodice.cz